Pirinç Dart

Pirinç Dart fotoğraf

Pirinç yumuşak bir alaşımdır. İyi bilinen metaller bakır ve çinkodan yapılmıştır. Pirinç üçlünün en hafif olduğu için üreticilerin pirinci farklı şekillerde dönüştürmesi kolaydır. Pirinçten yapılmış bir nesneyle çalışmak da uygundur. Pirinç dartlarının, nikel gümüş dart, tungsten dart ve çelik daldırma dart gibi diğer metalik dartlar arasında en hafif olduğu varsayılmaktadır.

Pirinç dart yüksek kalitededir ve ucuzdur. Pirinç dartlarımızla, stil ve ağırlık ile deneyler yapabileceğiniz mükemmel bir çözüm bulabilirsiniz. Kaliteden memnun kaldıysanız, daha pahalı bir set sipariş edebilirsiniz.

Uçuşlar ve millerin bu pirinç dartlarında bir farklılığı olabilir. Bu pirinç dart takımlarında pirinç varilleri bulunur. Bu pirinç dartlardaki alüminyum şaftlar yeni başlayanlar için mükemmeldir. Her pirinç dartının ağırlığı yaklaşık 16 ila 20 gramdır ve paketleme cüzdanına sahiptir. Bunlar ayrıca ekstra gamze uçlar içerir ve siyah oluklarla birlikte gelir. Bu dartların kompakt fıçıları atması kolaydır, bu dartların iyi konumlandırılmış tırtıkları vardır.

Bu özelliklerden dolayı yıllar boyunca popüler, yumuşak uçlu bir ok olması gerekiyordu. Pirinç fıçılar ve siyah kaplamalı tırtıllı dartlar bu pirinç dartları tarafından özel olarak kesilir. Pirinç fıçıların ve tırtıllı dartların kombinasyonu onu özel ve en çok satan dartlardan biri yapar. Bu pirinç dart takımı ile ekstra ipuçları alıyorsunuz.

Pirinçin kavrama ve kontrolü de önemli olduğundan, dart üzerinde iyi bir kavrama ve kontrol sağlamak için tam olarak sırtlı tırtıklı ve halkalı variller oluşturulur. Siyah kaplamalı bu pirinç dartların düzgün şekilde biten varilleri vardır, oluklar ve tırtıllar tarafından yapılan tutuşun kontrastını sağlar.